W związku z powstaniem firmy Biurokas nie mogło zabraknąć również porządnego bloga, gdzie na bieżąco będą dokonywane wpisy z nowymi wiadomościami z działalnością firmy i wprowadzaniem nowych produktów do oferty. Wkrótce oddamy do dyspozycji własną stronę internetową.

Firma Biurokas zajmująca się wyposażaniem biur, banków oraz stanowisk kasjerskich we wszystkie niezbędne do prawidłowej pracy urządzenia typu:

oraz te nieco ważniejsze urządzenia do obsługi gotówki ( pieniędzy)    takie jak:

powstała w województwie mazowieckim, na terenie o dużym zapotrzebowaniu na tego typu urządzenia do obsługi gotówki.

Sami jesteśmy świadkami powstawanie coraz większej ilości oddziałów banków typu Eurobank, Polbank, Getin Bank, Alior Bank itp.  Oddziały takich banków korzystać muszą na bieżąco z urządzeń do liczenie pieniędzy oraz z testerów do banknotów. Dzięki temu obsługa klienta jest szybsza i na bieżąco eliminowane są wszelkiego rodzaju falsyfikaty.

W województwie mazowieckim wyróżnić można kilka firm zajmujących się wyposażaniem tego typu instytucji w urządzenia do obsługi gotówki, a zapotrzebowanie jest dość duże. Firm i instytucji jest na tyle dużo, że firmy – dystrybutorzy nie nadążają z obsługą każdego klienta.
Z pomysłem na wypełnienie luki w tym  regionie,  wychodzi dynamiczine rozwijająca się firma Biurokas,  która jako dystrybutor będzie w stanie zagwarantować  klientom z tego obszaru swobodny dostęp do oferty urządzeń i szybszą realizację zamówień.

Biurokas zamierza nie tylko stworzyć listę stałych  odbiorców i ściśle współpracować z nimi jako opiekun, ale stawia również na nowych klientów, którzy wymagają pomocy technicznej i kompetentnego doradztwa. Profesjonalnym doradztwem technicznym, ofertą najlepszych produktów w stosunku cena – jakość – możliwość, wysoką jakością obsługi klienta dystrybutor Biurokas, ma zamiar wznieść się na listę najlepszych i  profesjonalnych  firm.

Doświadczenie handlowe głównych założycieli firmy w innych spółkach oraz odpowiednie wykształcenie techniczne i handlowe, solidność i rzetelność handlowców pozwolą swobodnie na prosperowanie firmy i dynamiczny rozwój w województwie mazowieckim.

Wszystkich zainteresowanych urządzeniami do obsługi gotówki, oraz innym sprzętem z wyposażenia biur i stanowisk kasjerskich zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą  firmy biurokas.
Kontakt do nas znajdą Państwo  w menu  Kontakt.

Gwarantujemy atrakcyjne warunki handlowe,  możliwość negocjowania cen i przede wszystkim wysoką  jakość  obsługi.

Reklamy